انتخاب شهر
28427189(021)

تراولیو چگونه کار میکند - تراولیو تخفیفان گردشگری


تراولیو یک برند مختص به دپارتمان گردشگری شرکت توسعه فناوری اطلاعات وب آرا ایرانیان است  ،این وب سایت  با مذاکره و شراکت با آژانس های گردشگری و هتل های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از تورها و خدمات مختلف گردشگری و هتلداری  با تخفیف‌های 1۰ تا ۹۰ درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

 

برای استفاده از این پیشنهادات استثنایی کافی است مراحل ساده زیر را انجام دهید:

 

دریافت تراولیو
جهت گرفتن اشتراک در تراولیو  در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات تراولیو  روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.
با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی کهتراول بن  خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت تراولیو  سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت تراولیو  آن را خریداری کنید.

 

به اشتراک گذاشتن تراولیو
 تراول بن ها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و  البته دنیای مجازی اینترنت، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

 

 خوش گذراندن با تراولیو
پس از خرید،رسید تراول بن  خریداری شده کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت تراولو نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی تراول بن دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی تراولیو لذت ببرید. پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید تراول بن به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.