انتخاب شهر
28427189(021)

درباره تراولیو - تراولیو تخفیفان گردشگری

تراولیو یکی از زیر مجموعه های تجاری هولدینگ وب آرا ایرانیان  است که تحت عنوان شرکت توسعه فناوری اطلاعات وب آرا ایرانیان  و با شماره ثبت ۳۲۱۴۱۲، به مدیریت عاملی آقای علی حیدری فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶آغاز نمود. حوزۀ فعالیت تراولیو، ارائه خدمات گردشگری و هتلداری  بصورت آنلاین، روی وب آدرس travelio.ir است.

تراولیو درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای آژانس ها و هتل ها سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند.

فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، تراولیو متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT است. تراولیو با تمرکز بر روی یک تور یا هتل به‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت تراولیو قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از تخفیف‌های ۲۰ تا ۹۰ درصدی، این پیشنهادات ویژه را خریداری کنند.