انتخاب شهر
28427189(021)

قوانین و مقررات - تراولیو تخفیفان گردشگری

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات تراولیو به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت تراولیو هنگام استفاده از پروفایل شخصی و طرح‏های تشویقی ارائه شده توسط تخفیف برتر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات تخفیف برتر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تخفیف برتر از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

ماده 1

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تراولیو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تراولیو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ماده 2

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تراولیو اقدام نماید.

ماده 3

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات تراولیو استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به تراولیو ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که تراولیو به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

ماده 4

کاربران برای عضویت در سایت شرکت در زمان خرید و یا با مراجعه به قسمت عضویت سایت اقدام به ثبت نام نموده و اطلاعات اولیه خود را ثبت می کنند، پس از آن پیامک تایید عضویت برای آنان ارسال می شود.

تبصره 1

تنها اشخاص حقیقی می توانند در سایت عضو شوند.

تبصره 2

کاربر باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور کوشا باشد، چنانچه نام کاربری را فراموش کند می‌تواند به قسمت فراموشی رمز عبور رفته و با وارد کردن ایمیل خود رمز عبور خود را دریافت نماید.

تبصره 3

کاربر می بایست آدرس پست الکترونیک و سایر اطلاعات خود را به طور صحیح وارد کند در غیر این صورت مسئولیت ثبت اشتباه بر عهده کاربر خواهد بود.

تبصره 4

عضویت کاربران در سایت تراولیو رایگان است.

تبصره 5

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

ماده 5

کاربرانی که تقاضای خدمات فروش در سایت را دارند میبایست در خواست تبدیل شناسه کاربری خود به فروشنده را بدهند و پس از آن با ایمیل info@travelio.ir تماس گرفته ودر خواست همکاری نمایند

تبصره 6

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و شرکت وب آرا ایرانیان مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده 6

افراد بالای 18 سال امکان عضویت و معامله (خرید) در سایت  را خواهند داشت.

تبصره 7

عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم قانونی امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر ۱۵سال، حق عضویت را نخواهند داشت.

تبصره 8

رعایت و صحت و سقم این ماده بر عهده کاربر می باشد و شرکت وب آرا ایرانیان  هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

ماده 7

روش خرید از سایت  به شرح زیر می باشد:

7-1 : بازدید از تور هاو خدمات ارائه شده در سایت

7-2 : پرداخت مبلغ تعیین شده برای استفاده از تخفیف  به صورت آنلاین به حساب شرکت (عقد قرارداد)

7-3 : ارسال رسید برای استفاده از خدمات  به صورت ایمیل یا پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا تلفن همراه کاربر، جهت ارائه به آژانس برای دریافت خدمات با تخفیف ‌.

تبصره 9

ارسال  خدمات به صورت آنی و با انجام اولین خرید صورت می گیرد،فقط در مواردی که استفاده از تخفیف نیازمند حداقل افراد خریدار باشد (مانند مانند تورهای خاص  آموزشی که نیاز ) در صورت به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده، قرارداد بین کاربر عضو و شرکت فسخ و شرکت وجوه واریزی را بلافاصله پس از تماس کاربر و اعلام حساب، به حساب وی پرداخت خواهد کرد. در ضمن به وجوه مذکور از زمان واریز وجه به حساب های تراولیو تا زمانی که وجوه در نزد تراولیوباشد، هیچگونه سودی تعلق نخواهد گرفت.

تبصره 10

زمانی که رسید تراول بن ارسال شد، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده در رسید، به صورت حضوری (محل آدرس در رسید می باشد) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید.

تبصره 11

چنانچه مراکز فروش  خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه  خدمات خودداری کنند، تراولیو مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده آژآنس میباشد

تبصره 12

شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط خدمات فروخته شده ندارد. ولی چنانچه کاربر از خدمات و یا کالای مورد نظر ناراضی باشد پس از اثبات وجه پرداختی وی از آژانس  گرفته شده و به حساب کاربر عضو مسترد خواهد شد.

تبصره 13

در صورتی که مدت زمان برای استفاده از تراول بن به پایان رسیده باشد و کاربر در مدت تعیین شده به مراکز تامین کننده مراجعه نکند، شرکت مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره 14

پیگیری و پاسخگویی نسبت به خرید شما حداکثر تا 7 روز پس از تاریخ خرید مقدور می باشد و بعد از آن تراولیو  هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه ادعایی نخواهد داشت.

تبصره 15

پس از پایان عملیات خرید در سایت امکان تغییر و یا حذف آن به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.

ماده 8

اطلاعات زیر به منظور آگاهی در اختیار مشتریان قرار می گیرد:

8-1 : مشخصات و ویژگی های کامل خدمات تخفیف گذاشته شده بر طبق قانون

8-2 : مدت زمان اعتبار رسید پیشنهادات

8-3 : مشخص کردن کلیه هزینه های  خدمات که بر عهده مشتری می باشد.

8-4 : هویت آژانس نام تجاری، نشانی و تلفن که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.

8-5 : مواردی که نیازمند حداقل افراد برای حد نصاب رسیدن خرید باشد.

ماده 9

رسید خرید ارسال شده برای کاربران عضو دارای نام و نشان کامل می باشد و کاربران میبایست در نگهداری از آن رسید نهایت تلاش خود را انجام دهد چون در صورت مفقود شدن و یا استفده از آن توسط غیر، شرکت هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد.

توجه: مشخصات فردی نوشته شده بر روی رسید همان اطلاعاتی است که کاربر هنگام عضویت در سایت وارد می کند در صورت بروز هرگونه مغایرت شرکت هیچگونه مسئولیتی نداشته و خریدار نمی تواند از آن رسید استفاده کند.

ماده 10

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

10-1 : مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند:

– قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول

– کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید

– استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه

– بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

10-2 : جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.

10-3 : تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

10-4 : کاربران ارسال کننده نظر، موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود.

10-5 : تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

10-6 : ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

10-7 : کاربران نمی توانند مطالبی در خصوص امور مذهبی و سیاسی در تالار گفتگو قرار دهند در صورت مشاهده عضویت کاربر باطل خواهد شد.

ماده 11

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس ‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده 12

تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت رسید  خدمات، که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

ماده 13

تنها رسید خریدی که از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر عضو ارسال می شود ودارای کد خریدار و کد فروشنده می باشد، قابل دریافت توسط تامین کننده می باشد و کاربر می بایست رسید را چاپ کرده و در اختیار تامین کننده قرار دهد.

ماده 14

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تخفیف برتر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

تراولیو  خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.